درباره ما

فروشگاه اینترنتی ابزار رهام با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در حوزه ابزارآلات کارگاهی ، خانگی و صنعتی توانسته است بستر مناسبی را برای تمام اقشار جامعه و متخصصین اهل فن جهت بررسی و خرید انواع ابزار فراهم سازد. در ابزار رهام میتوانید با یک جستجوی ساده به ابزاری که نیاز دارید برسید و با توجه به مشخصات هر یک، آنها را با هم مقایسه کنید و خرید خود را به راحتی انجام دهید.

در ابزار رهام سفارشات شما پس از ثبت به بخش پردازش ارسال میشود و با بررسی ابزارهای ثبت شده کیفیت و اصالت تمام آنها بررسی و سپس ارسال میشود. همچنین تمام سفارشات همراه با گارانتی اصلی محصول که شرکت تامین کننده و یا سازنده بر روی محصول قرار داده است ارسال می گردد.

تیم ما در ابزار رهام سعی دارند همیشه تمام محصولات را با پائین ترین قیمت به کاربران خود عرضه کنند. به همین دلیل بدون واسطه و مستقیم با شرکت های تامین کننده و یا سازنده در ارتباط هستیم.

فروشگاه اینترنتی ابزار رهام نمایندگی فروش برترین برندهای تولید کننده ابزار مانند : رونیکس، جیت، آروا و …

فروشگاه ابزار رهام با توجه به پشتوانه تجربه در زمینه ابزارآلات اشراف کامل به محصولات عرضه شده ، اصالت کلیه کالاهای موجود در سایت را تضمین می نماید. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند. این تضمین به مشتریان داده می شود که در صورتی که کالای دریافتی با کالای سفارش داده شده اصلی مغایرت داشته باشد می توانید آن را به هزینه خود فروشگاه مرجوع نمایند این امر لازمه ی هماهنگی بوده و محدودیتی ندارد.

رسالت فروشگاه اینترنتی ابزار رهام

– احترام کامل به مشتری
– ارائه خدمات با کیفیت، سرعت و هزینه مناسب با هدف جلب رضایت مشتریان عزیز
– ارائه مشاوره و توضیحات فنی دقیق به مشتریان
– توضیح دقیق شرایط گارانتی و علل خارج از گارانتی بودن قطعات
– ارائه خدمات خارج از گارانتی برای کمک به مشتریان در حد امکانات
– ارسال کارت گارانتی کالاهایی که برای آنها کارت صادر می شود
– تست قطعات در حضور مشتری در صورت درخواست ایشان
– رسیدگی سریع و کامل به شکایات مشتریان