رویه های ارسال سفارش

رویه های ارسال سفارش
 
ارسال سفارشات از طریق پیک موتوری

این روش ویژه مشتریان ساکن مناطق ۲۲ گانه تهران میباشد، ارسال از طریق پیک موتوری انجام می‌گیرد و هزینه‌ی آن طبق تعرفه‌ی مصوب محاسبه می‌شود،

 

ارسال سفارشات از طریق تیپاکس

ارسال از طریق تیپاکس انجام می‌گیرد و هزینه‌ی آن طبق تعرفه‌ی تیپاکس محاسبه می‌شود و زمان تحویل محصول هم در راه‌های نزدیک ۲۴ تا ۴۸ ساعت و راه‌های دور ۴۸ تا ۷۲ ساعت می‌باشد. هزینه‌ی ارسال بر عهده مشتری بوده که در هنگام تحویل جنس از مشتریان محترم دریافت خواهد شد.

 

ارسال سفارشات از طریق باربری

ارسال از طریق باربری ها مجاز و ترجیحا به انتخاب مشتری انجام می‌گیرد و هزینه‌ی آن طبق تعرفه‌ی باربری محاسبه می‌شود و زمان تحویل محصول هم در راه‌های نزدیک ۲۴ تا ۴۸ ساعت و راه‌های دور ۴۸ تا ۷۲ ساعت می‌باشد. هزینه‌ی بین شهری بر عهده مشتری بوده که در هنگام تحویل جنس توسط باربری از مشتریان محترم دریافت خواهد شد. لازم به ذکر است که این روش برای بار های حجیم و سنگین میباشد.

 

ارسال سفارشات از طریق پست

ارسال از طریق پست انجام می‌گیرد و هزینه‌ی ارسال با پست توسط ابزار رهام پرداخت میشود. زمان تحویل محصول توسط شرکت پست ۴۸ تا ۷۲ ساعت می‌باشد.

 

لازم به ذکر است که

1- محصولاتی که با تخفیفات ویژه ارائه میشوند، شامل ارسال رایگان نمیباشند.

2- ارسال سفارشات زیر ۳۵۰ هزار تومان به عهده مشتری می باشد.

3- ارسال سفارشات بالای ۳۵۰ هزار تومان رایگان بوده ، که زمان و شیوه ارسال به انتخاب ابزار رهام می باشد.

ارسال بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد از ثبت سفارش صورت میگیرد.

 4– ارسال فوری: به معنی ارسال در همان روز می باشد که در این شرایط هزینه ارسال سفارش صرف نظر از مبلغ آن به عهده مشتری می باشد.