رویه های بازگرداندن کالا

تمامی محصولات فروشگاه ابزار رهام از شرکت‌های معتبر و نمایندگی‌های اصلی برندهای مطرح بازار تهیه می‌شود و فروشگاه ابزار رهام تلاش زیادی در زمینه‌ی تامین و ارتباط با تامین کنندگان معتبر انجام می‌دهد. شایان به ذکر است بیشتر محصولات فروشگاه شامل گارانتی‌های اصلی هستند و محصولاتی که دارای گارنتی نمی‌باشند دارنده‌ی ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا هستند.

 

ایرادات محصول و بازگشت سفارش:

در صورتی که محصول دریافت شده دارای ایراداتی باشد که پس از گشایش بسته‌ی محصول مشخص شود، می‌توانید سفارش خود را بازگردانید و پس از دریافت محصول توسط فروشگاه و تست محصول توسط کارشناسان و تائید داشتن ایراد، کل وجه دریافتی بازگردانده می‌شود یا محصول جدیدی برای مشتری ارسال می‌شود. شایان به ذکر است که تمامی محصولات قبل از ارسال در فروشگاه ابزار رهام از لحاظ ظاهری و کارکرد مورد بررسی قرار گرفته و بعد برای مشتری ارسال می‌شود.

 

خسارت فیزیکی بسته‌ی سفارشی:

مدیریت فروشگاه از مشتریان عزیز تقاضا دارد در هنگام تحویل سفارشات خود، خصوصا سفارش‌های خارج از تهران سلامت فیزیکی بسته‌ی خود را بررسی کرده و در صورت وجود ایرادات فیزیکی مهم از قبول محموله خودداری کرده و مراتب را به فروشگاه ابزار رهام و حامل بسته اطلاع رسانی کنند.

 

لازم به تذکر است مشتریان به منظور هرچه سریعترباز پس‌گیری وجوه برگشتی می‌بایست شماره کارت ۱۶ رقمی عضو شتاب خود را به واحد پشتیبانی از مشتریان به صورت تلفنی اعلام نمایند.